ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві до +5

Уночі та вранці можливий невеликий сніг

Завтра в Києві до +5

4 лютого в Києві хмарно з проясненнями, вночі та вранці місцями невеликий сніг, вдень без опадів, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-4 градуси, удень +3...+5 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, удень 0...+6 градусів.

У Карпатах без опадів, температура повітря вночі -7...-12 градусів, удень +2...-3 градуси.

У Моршині без опадів, температура вночі -3...-5 градусів, удень +1...+3 градуси.

У Трускавці без опадів, температура вночі -2...-4 градуси, удень +2...+4 градуси.

У Сваляві без опадів, температура вночі -3...-5 градусів, удень +3...+5 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, вночі та вранці місцями невеликий сніг, вдень без опадів, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, удень 0...+6 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, без опадів, тільки в Дніпропетровській та Полтавській областях місцями невеликий сніг, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-6 градусів, удень 0...+6 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, вночі та вранці дощ з мокрим снігом, вдень без опадів, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2...-3 градуси, удень 0...+6 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...-6 градусів, удень +3...+9 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, вночі та вранці дощ з мокрим снігом, вдень без опадів, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2...-3 градуси, вдень +4...+9 градусів.

У Ялті вночі та вранці дощ з мокрим снігом, вдень без опадів. Температура вночі +4...+6 градусів, удень +6...+8 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter