ГоловнаСуспільствоНаука и религия

"Донбас" прийшов на засідання земельної комісії Києва, щоб захищати будівництво "регіонала" Зубика і Філарета

Сьогодні комісія може ухвалити рішення про знесення недобудованої багатоповерхівки у Десятинному провулку

"Донбас" прийшов на засідання земельної комісії Києва, щоб захищати будівництво "регіонала" Зубика і Філарета
Фото: www.facebook.com/marina.solovyeva.581

На засідання земельної комісії Києва прийшли люди у камуфляжі з нашивками батальйону "Донбас" і "Чорної сотні". Про це LB.ua розповіла активістка Юлія Нікітіна, присутня на засіданні.

Комісія сьогодні може ухвалити рішення про знесення недобудови у Десятинному провулку, 3. Як повідомлялося раніше, цей будинок будується в самому центрі столиці - на Старокиївській горі, на залишках фундаменту палацу князя Володимира 10 століття (фундамент знищили під час будівництва). Він знаходиться на території чотирьох охоронних зон, у тому числі заповідників "Софія Київська" і "Стародавній Київ". Кількість поверхів - 9 або 12, фінальний проект забудовник нікому не показував. Докладніше про це читайте в тексті "Мощі у шафі".

Забудовник - компанія "Інтергал-буд", яка належить "регіоналу" Володимиру Зубику, який голосував за диктаторські закони 16 січня. Замовник будівництва - Українська православна церква Київського патріархату.

Нікітіна спробувала поговорити з хлопцями з батальйону "Донбас", які прийшли на засідання. Один із них сказав їй, що вони прийшли "захищати Філарета".

Нагадаємо, до кінця 2012 року на місці будівництва знаходилися дві історичні будівлі - житловий будинок з флігелем, у 19 столітті належали протоієрею Андріївської церкви Павлу Підвисоцькому. УПЦ КП отримала ці будівлі разом із прилеглою до них землею у 2002 році і довела їх до аварійного стану, щоб потім знести і почати на їхньому місці будівництво.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter