ГоловнаСуспільствоВійна

Боєць "Айдару" розповів про своє викрадення на акції біля Міноборони

Максима Козуба зв'язали після ляпасу дівчині, яка називає себе прес-секретарем батальйону

Боєць "Айдару" Максим Козуб, якого викрали вчора на акції батальйону біля Міністерства оборони, розповів про цей інцидент. Відео з інтерв'ю Козуба опубліковано на Youtube-каналі МВС.

"У батальйону з'явилася нова печатка, після того як стару вивіз колишній комбат, підполковник Мельничук, не здавши її належним чином. І коли батальйону зробили нарешті нову печатку, батальйон залишився під тим самим номером, тим самим окремим штурмовим батальйоном, але в нього змінилася польова пошта. Підполковник Мельничук намагався зберегти контроль над частиною особового складу батальйону, яка займалася в окремих випадках не тим, чим повинні займатися військовослужбовці ЗСУ. Їх скликали сьогодні на акцію під Міністерство оборони, знаючи, що все це базується на абсолютно хибних підставах: що ніякого розформування немає, що воно не планується", - розповів він.

За слова Козуба, він вирішив приїхати на цю акцію і напоумити бійців.

"Там була дівчина на ім'я Юлія Євдокимова. Юлія Євдокимова представляється як прес-секретар батальйону "Айдар", - зазначив він. Боєць додав, що у нього раніше був конфлікт з Євдокимовою, і одного разу він по телефону пригрозив дати їй "по морді". Тому коли він з'явився на акції, Євдокимова почала пред'являти Козубу претензії, після чого боєць таки дав їй ляпаса.

"Бійці стали кричати: "Це провокатор!". Взяли мене за руки, за ноги, занесли в мікроавтобус, який там стояв, зв'язали, посадили на сидіння. Постійно зі мною перебували двоє-троє бійців, мені пошкодили лікоть... Після чотирьох годин мене на цьому мікроавтобусі повезли", - розповів Козуб.

За його словами, акція біля Міноборони була організована Мельничуком, і у бійців в автомобілях була з собою зброя.

Прес-служба МВС також уточнює, що бійця утримували в машині кілька годин, а зараз він перебуває в лікарні. За фактом його викрадення порушено кримінальну справу за статтями 127 (катування) та 146 (викрадення людини) Кримінального кодексу.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter