ГоловнаСуспільствоВійна

Терористи намагалися штурмувати позиції ЗСУ поблизу Донецького аеропорту

Бойовики не припиняють обстрілів

Терористи намагалися штурмувати позиції ЗСУ поблизу Донецького аеропорту
Фото: Аеророзвідка

У середу, 28 січня, метеовежа Донецького аеропорту зазнала чергового обстрілу.

Про це LB.ua розповів волонтер Андрій Захаров.

Окрім того, терористи обстріляли Опитне і Водяне. Обстріл останнього почався близько 17:00 і був інтенсивнішим, ніж у попередні дні. Працювали САУ і міномети. Після артпідготовки була невдала спроба штурму позицій ЗСУ, яку бійці легко відбили.

Зафіксовано також спроби ворожих розвідгруп, використовуючи наші розпізнавальні знаки на уніформі і техніці, проникнути в тил з боку Спартака.

При цьому повідомляють, що екіпажі "Доставка для життя" вивезли двох поранених. Для охочих допомогти - нова картка допомоги "Доставки для життя" - Марія Дацюк, 41494378 5154 0326

Нагадаємо, військові 54-го батальйону потребують дизель-генераторів, оскільки після припинення роботи Миронівської теплоелектростанції Дебальцеве і довколишні села залишилися без електрики. Для охочих допомогти - картка ПриватБанку 4149 6258 0226 3291 (Рудоманов Олександр).

Охочі допомогти військовим у зоні АТО - артилеристам 25-ї бригади ПДВ, військовим 95-ї бригади і механізованої 30-ї бригади, зведеному батальйону морської піхоти - можуть переказувати гроші на картку ПриватБанку 5168 7420 1009 2421 (Тука Георгій).

Олександр РудомановОлександр Рудоманов, Корреспондент
Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter