ГоловнаСуспільствоЖиття

На завтра в Києві прогнозують температуру близько нуля

Уночі очікують до мінус 5 градусів

На завтра в Києві прогнозують температуру близько нуля

29 січня в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...-5 градусів, удень близько 0 градусів. Про це повідомляє Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, уночі і вранці місцями туман, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-6 градусів, удень -2 ...+3 градуси.

У Карпатах без істотних опадів, температура повітря вночі -4...-9 градусів, удень +2...-3 градуси.

У Моршині без істотних опадів, температура вночі -3...-5 градусів, удень +1 ...+3 градуси.

У Трускавці без істотних опадів, температура вночі -3...-5 градусів, удень +1 ...+3 градуси.

У Сваляві без істотних опадів, температура вночі -2...-4 градуси, удень +1 ...+3 градуси.

На півночі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, удень -2 ...+3 градуси. У Чернігівській і Сумській областях невеликий сніг, температура вночі -4...-9 градусів, вдень близько 0 градусів.

У центрі України хмарно із проясненнями, невеликий мокрий сніг, лише у Вінницькій та Черкаській областях без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, подекуди ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-7 градусів, удень +2...-3 градуси.

На сході України хмарно із проясненнями, невеликий мокрий сніг, вночі та вранці місцями туман, подекуди ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, удень +2...-3 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, у Запорізькій області невеликий мокрий сніг, вночі та вранці місцями туман, подекуди ожеледь, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря протягом доби -4 ...+3 градуси.

У Криму хмарно із проясненнями, уночі невеликий дощ із мокрим снігом, вдень невеликий дощ, вночі і вранці місцями туман, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1 ...+6 градусів, удень +4 ...+9 градусів.

У Ялті вночі невеликий дощ з мокрим снігом, вдень невеликий дощ. Температура вночі +3 ...+5 градусів, удень +6 ...+8 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter