ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві очікується температура біля нульової позначки

Уночі можливий невеликий мокрий сніг із дощем

Завтра в Києві очікується температура біля нульової позначки
Фото: ubr.ua

27 січня в Києві буде хмарно, вночі невеликий мокрий сніг із дощем, удень без істотних опадів, уночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-3 градуси, удень -1...+1 градус. Про це повідомляє Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...-6 градусів, удень -2...+3 градуси.

У Карпатах без істотних опадів, температура повітря вночі 0...-5 градусів, удень -2...+3 градуси.

У Моршині без істотних опадів, температура вночі -2...-4 градуси, удень +1...+3 градуси.

У Трускавці без істотних опадів, температура вночі -2...-4 градуси, удень +2...+4 градуси.

У Сваляві без істотних опадів, температура вночі -1...-3 градуси, вдень +1...+3 градуси.

На півночі України хмарно, невеликі мокрий сніг з дощем, удень у Київській і Житомирській областях протягом доби без істотних опадів, місцями туман, ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-6 градусів, удень -2...+3 градуси.

У центрі України хмарно, місцями мокрий сніг із дощем, місцями туман, ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-6 градусів, удень -2...+3 градуси.

На сході України хмарно, невеликий мокрий сніг з дощем, в Харківській області місцями помірний, місцями туман, ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...-6 градусів, удень -4...+3 градуси.

На півдні України хмарно, невеликий мокрий сніг з дощем, в Одеській і Миколаївській областях, а вдень і в Херсонській області помірний, місцями туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2...-3 градуси, удень 0...+5 градусів.

У Криму хмарно із проясненнями, без істотних опадів, місцями туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...+5 градусів, удень +5...+10 градусів.

У Ялті без істотних опадів. Температура вночі +4...+6 градусів, удень +7...+10 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter