ГоловнаСуспільствоЖиття

Синоптики обіцяють на середу сніг із дощем

У Києві протягом доби температура близько 0 градусів

Синоптики обіцяють на середу сніг із дощем
Фото: ubr.ua

21 січня в Києві буде хмарно, невеликий мокрий сніг з дощем, налипання мокрого снігу, на дорогах місцями ожеледиця, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря протягом доби близько 0 градусів. Про це повідомляє Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно, невеликий мокрий сніг з дощем, вночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...+3 градуси, удень -1...+7 градусів.

У Карпатах невеликий мокрий сніг з дощем, температура повітря вночі -2...+3 градуси, удень -1...+4 градуси.

У Моршині невеликий мокрий сніг з дощем, температура вночі 0...+2 градуси, вдень +5...+7 градусів.

У Трускавці невеликий мокрий сніг з дощем, температура вночі 0...+2 градуси, вдень +5...+7 градусів.

У Сваляві невеликий мокрий сніг з дощем, температура вночі 0...+2 градуси, вдень +5...+7 градусів.

На півночі України хмарно, невеликий мокрий сніг з дощем, вночі в Чернігівській і Сумській областях помірний, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах місцями ожеледиця, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря протягом доби -2...+3 градуси, вночі в Чернігівській і Сумській областях до -5 градусів.

У центрі України хмарно, невеликий мокрий сніг з дощем, вночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря протягом доби -2...+4 градуси.

На сході України хмарно, невеликий мокрий сніг з дощем, в Харківській області помірний, вночі та вранці місцями туман, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах місцями ожеледиця, вітер східний, 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби -2...+3 градуси.

На півдні України хмарно, дощ, уночі та вранці місцями туман, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...+3 градуси, вдень +1...+7 градусів.

У Криму хмарно, невеликий дощ, вночі і вранці місцями туман, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +3...+8 градусів, удень +8...+13 градусів.

У Ялті невеликий дощ. Температура вночі +6...+8 градусів, удень +10...+12 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter