ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві збережеться тепла погода

Удень температура не опуститься нижче за +2 градуси

Завтра в Києві збережеться тепла погода
Фото: edinstvennaya.ua

17 січня в Києві хмарно з проясненнями, без опадів, уночі та вранці туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-3 градуси, удень +2...+4 градуси. Про це повідомляє Гідрометцентр.

На заході України хмарно з проясненнями, без опадів, уночі та вранці місцями туман, на дорогах подекуди ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...-6 градусів, удень +4...+10 градусів.

У Карпатах без опадів, температура повітря вночі 0...-5 градусів, удень +1...+6 градусів.

У Моршині без опадів, температура вночі 0...-2 градуси, удень +6...+8 градусів.

У Трускавці без опадів, температура вночі 0...-2 градуси, удень +7...+9 градусів.

У Сваляві без опадів, температура вночі -2...-4 градуси, удень +5...+7 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без опадів, уночі та вранці місцями туман, на дорогах подекуди ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-7 градусів, удень +1...+6 градусів, у Сумській області близько 0 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, без опадів, уночі та вранці місцями туман, на дорогах подекуди ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...-6 градусів, удень 0...+6 градусів, у Дніпропетровській області близько 0 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, без опадів, уночі та вранці місцями туман, на дорогах подекуди ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -8...-13 градусів, удень -1...-7 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, уночі та вранці місцями туман, на дорогах подекуди ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-6 градусів, удень -0...+6 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без опадів, уночі та вранці місцями туман, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2...-3 градуси, вдень +5...+10 градусів.

У Ялті без опадів. Температура вночі +2...+4 градуси, вдень +7...+9 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram