ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві обіцяють мокрий сніг з дощем

Сніг очікується по всій Україні

Завтра в Києві обіцяють мокрий сніг з дощем
Одесса в снегу
Фото: Юлия Сущенко

5 січня в Києві буде хмарно з проясненнями, мокрий сніг з дощем, на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...- 5, удень 0...- 2 градуси. Про це повідомляє Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі помірний, вдень невеликий сніг, місцями заметіль, на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі -1...-7 градусів, удень 0...-5 градусів.

У Карпатах сніг, на дорогах ожеледиця, місцями хуртовини та пориви вітру 15-20 м/с. Температура повітря вночі -2..-7, удень 0..-5 градусів.

У Моршині вночі помірний, вдень невеликий сніг, місцями хуртовини, на дорогах ожеледиця, температура вночі -3...-5 градусів, удень -1...-3 градуси.

У Трускавці вночі помірний, вдень невеликий сніг, місцями хуртовини, на дорогах ожеледиця, температура вночі -2...-4 градуси, удень 0...-2 градуси.

У Сваляві вночі помірний, вдень невеликий сніг, місцями хуртовини, на дорогах ожеледиця, температура вночі -3...-5 градусів, удень -1...-3 градуси.

На півночі України хмарно з проясненнями, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2..-7 градусів, удень 0..-5 градусів.

У центрі України хмарно із проясненнями, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2..-8 градусів, удень 0..-6 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-8 градусів, удень 0...-6 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі -2..-8 градусів, удень +1..-5 градусів.

У Криму хмарно із проясненнями, дощ із мокрим снігом, вночі місцями сильні опади, вітер північно-західний, 5-10 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі +2...-3 градуси, вдень +1... +6 градусів.

У Ялті вночі опади, вночі місцями сильні опади. Температура вночі -1.. +1 градус, удень +3...+5 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter