ГоловнаСуспільствоЖиття

Жителям Севастополя покажуть звернення Путіна навіть за умов повного блекауту

Міська влада підготувала генератори для трансляції звернення

Жителям Севастополя покажуть звернення Путіна навіть за умов повного блекауту

Жителі Севастополя в новорічну ніч зможуть побачити звернення президента Росії на великому екрані на центральній площі Нахімова навіть в разі повного знеструмлення міста. Таку заяву зробив сьогодні представник окупаційної влади міста Сергій Меняйло.

"Площа Нахімова й установи, де проходять новорічні заходи, забезпечені резервними джерелами живлення. Кінотеатри, наскільки я знаю, самі закупили генератори. Крім цього, маємо пересувні електростанції потужністю 250 кВт, які готові виїхати за першим дзвінком", - цитує слова Меняйла ИТАР-ТАСС.

Чиновник доручив у дні новорічних свят максимально дотримуватися графіка віялових вимкнень житлових мікрорайонів, однак визнав, що зробити це буде нелегко. "Ми не знаємо, яке обмеження в нас буде: 10, 30 МВт. Ми отримуємо інформацію за фактом і вносимо коректуру в графік. Тому він виходить "плаваючим", - сказав Меняйло.

Нагадаємо, минулого тижня Україна двічі повністю припиняла постачання електроенергії до Криму, через що на півострові відбувалися аварійні вимкнення споживачів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter