ГоловнаСуспільствоОсвіта

Міносвіти продовжило переїзд вишів із зони АТО

Навчальні заклади можуть евакуюватися з підконтрольної терористам території до березня

Міносвіти продовжило переїзд вишів із зони АТО
Фото: http://novostey.com

Міністерство освіти і науки продовжило терміни перенесення вищих навчальних закладів з окупованих територій Донецької та Луганської областей в інші регіони до 1 березня 2015 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

"За численними зверненнями осіб, які бажають перевестися з вищих навчальних закладів, розташованих на тимчасово окупованій території України, і які не встигли це зробити до 1 вересня 2014 року, внесено зміни до наказу МОН від 7 травня 2014 року №556, якими продовжено термін дії спрощеного порядку переведення осіб, які бажають перевестися з вищих навчальних закладів, розташованих на тимчасово окупованій території України, до 1 березня 2015 року", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, з окупованих територій Донецької та Луганської областей виїхали 11 вищих навчальних закладів, серед яких Донецький національний університет, Донецький національний технічний університет, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Луганський національний аграрний університет.