ГоловнаСуспільствоЖиття

Держкомтелерадіо вимагає заборонити в'їзд російським пропагандистам

Обмежувальні заходи потрібно застосувати до державних чиновників РФ, які пропагують насильство і ненависть до України

Держкомтелерадіо вимагає заборонити в'їзд російським пропагандистам
Фото: www.bagnet.org

Держкомтелерадіо звернувся до Комітету з питань застосування санкцій до осіб, що підтримують і фінансують тероризм в Україні, з пропозицією вжити обмежувальних заходів до державних чиновників Росії, які є кураторами інформаційної сфери.

Про це повідомив у своїй заяві директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо України Богдан Червак, пише "Телекритика".

"Підтримуючи застосування санкцій та обмежувальних заходів до власників і керівників російських телеканалів-агресорів, Держкомтелерадіо України також вважає за необхідне аналогічні санкції та заходи вжити до державних чиновників РФ, які займаються інформаційною сферою, а точніше пропагандою насильства і ненависті до України", - повідомив він.

Держкомтелерадіо вважає, що в'їзд в Україну слід заборонити певному колу російський чиновників.

Червак запропонував такий список для застосування санкцій: Олексій Громов, перший заступник керівника адміністрації президента РФ; Владислав Сурков, помічник президента РФ; Дмитро Пєсков, прес-секретар президента РФ.

Крім того, він хоче, щоб в'їзд заборонили Павлу Зеньковичу, начальнику управління зв'язків з громадських проектів адміністрації президента РФ; Миколі Никифорову, міністру зв'язків і масових комунікацій РФ; Михайлу Сеславінському, керівнику федерального агентства з друку і масових комунікацій РФ.

"Також треба не забути про перекинчиків і зрадника українського народу, так званого "міністра внутрішньої політики, інформації та зв'язків республіки Крим" Полонського", - заявляє пан Червак.

Він також звернувся до громадян України з проханням надавати в Держкомтелерадіо інформацію про інших осіб, які безпосередньо чи опосередковано пов'язані із розпалюванням у ЗМІ міжнаціональної ворожнечі, закликів до війни і зазіхань на територіальну цілісність і незалежність Української держави.

Цю інформацію передаватимуть правоохоронним та іншим державним органам для реагування.

Як відомо, радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що МВС готує перелік близько 500 російських діячів культури, яким заборонять в'їзд в Україну.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter