ГоловнаСуспільствоПодії

Невідомі намагалися націоналізувати завод з виробництва бронескла в Костянтинівці

На озброєних загарбниках не було жодних розпізнавальних знаків

Невідомі здійснили спробу націоналізувати ПАТ "Спецтехскло А" у Костянтинівці Донецької області.

Про це 22 травня повідомляє "ОстроВ" з посиланням на одного з робітників цього підприємства, котрий говорив на анонімних умовах.

За словами співрозмовника агентства, це підприємство виробляє броньоване скло, скло для залізничних вагонів, винищувачів авіації і банків.

Він також розповів, що вчора до керівника "Спецтехскло А" прийшли семеро осіб у камуфляжній формі, в масках і озброєні. "Звідки вони, не знаємо, нам не представилися. Я не готовий сказати, з Донецької народної республіки вони чи ні. Стрічок георгіївських на них не було, прапорів теж. Вони говорили з керівництвом підприємства", - розповів він.

За його словами, після розмови з озброєними людьми керівництво підприємства жодних пояснень співробітникам не дало. "Але, пішла чутка, що нас хочуть націоналізувати", - сказав співробітник підприємства, зазначивши, що сподівається на допомогу ЗМІ.

На запитання про те, чи було звернення до міліції з боку керівництва підприємства, співрозмовник відповів, що "немає сенсу до них звертатися. Міліція давно тут нічого не вирішує".

Нагадаємо, 20 травня самопроголошена Донецька національна республіка оголосила про націоналізацію підприємств регіону.