ГоловнаСуспільствоЖиття

Кримських татар штрафують за зустріч Джемілєва на кордоні з Кримом

Трьох уже оштрафували за масове перебування в громадському місці

Кримських татар штрафують за зустріч Джемілєва на кордоні з Кримом
Фото: www.dyvys.in

У Центральному райсуді Сімферополя розглянули кілька справ про масове перекриття дороги, в якому брали участь представники кримськотатарського населення півострова.

Про це повідомляє видання

"Крым.Реалии".

Суддя Юрій Гулевич постановив призначити Сейрану-Джану Ібрагімову покарання за масове одночасне перебування і пересування в громадському місці у вигляді штрафу на 10 тисяч рублів.

Згідно з постановою, штраф слід сплатити протягом 60 днів із дня набуття чинності документа.

Ці дії, на думку судді, створювали перешкоди в русі транспорту і пішоходів.

При цьому сам Ібрагімов свою провину не визнав. Він запевняє, що руху транспорту не заважав.

Аналогічне рішення сьогодні також було ухвалено щодо жінки, яка брала участь у заході. У такій самій справі проходить 17-річний студент, але щодо нього рішення наразі не винесено, оскільки суддя переніс засідання на 7 травня.

Нагадаємо, 3 травня близько тисячі кримських татар зустрічали Джемілєва на кордоні України з невизнаною Республікою Крим.

Прикордонники так і не пропустили його на територію півострова - він повернувся до Києва. Призначена Володимиром Путіним прокурор Криму Наталія Поклонська назвала акцію кримських татар, яку вони провели біля кримського КПП, зустрічаючи Мустафу Джемілєва, "незаконною публічною акцією екстремістського характеру".