ГоловнаСуспільствоЖиття

Обмеження на в'їзд росіян діють вже місяць, - Держприкордонслужба

Вікові обмеження не встановлені

Обмеження на в'їзд росіян діють вже місяць, - Держприкордонслужба

Тимчасове посилення заходів прикордонного контролю в пунктах пропуску на українсько-російському кордоні і на адміністративному кордоні з АР Крим триває вже близько місяця. Однак конкретні вікові цензи не встановлені.

Про це повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Сергій Астахов в ефірі "Громадського ТБ", повідомляє "Укрінформ".

"Що стосується таких обмежень, то вони діють вже майже місяць. Кордон охороняється в посиленому режимі. І, звісно, ми вживаємо всіх заходів для того, щоб він був закритий для тих, хто їде в Україну з недобрими намірами", - заявив він, коментуючи рішення про нібито обмеження в'їзду до України росіянам у віці від 16 до 60 років.

Астахов зазначив, що такі заходи вживаються у зв'язку з тим, що в Україні проводиться антитерористична операція.

Представник Держприкордонслужби закликав "не говорити про якийся віковий ценз". При цьому він нагадав, що, як правило, на українсько-російському кордоні затримувалися міцні молоді люди, що їхали з метою дестабілізації ситуації в Україні.

Нагадаємо, начальник відділу по роботі зі ЗМІ Держприкордонслужби Олег Слободян повідомив, що Держприкордонслужба України "суттєво посилила прикордонний контроль" росіян і українців з кримською реєстрацією.

Раніше російський "Аерофлот" повідомляв, що в'їзд в Україну заборонено усім чоловікам з Росії у віці від 16 до 60 років, які подорожують на самоті.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook