ГоловнаСуспільствоОсвіта

Кримчанам доведеться підтверджувати свої дипломи

У разі позитивної оцінки громадянам видадуть свідоцтво про визнання

Кримчанам доведеться підтверджувати свої дипломи
Фото: ТСН

Мешканцям Криму, які отримали дипломи з 1992 по 2000 роки, доведеться пройти процедуру визнання документів про освіту. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства освіти і науки Росії.

Зараз для кримчан, які отримали освіту в Україні, діє загальний порядок визнання іноземної освіти та іноземної кваліфікації. "Між Росією і Україною діє низка договорів про взаємне визнання. Ці договори поширюються на документи державного зразка про освіту, вчені ступені і вчені звання, однак, під дію договорів не підпадають документи, видані в Україні з 16 травня 1992 року по 26 травня 2000 року", - йдеться в повідомленні.

Документи жителів Криму, які були отримані не в зазначений період, автоматично визнаються в Росії. "Документи, які були отримані з 1992 по 2000 роки, доведеться піддавати процедурі визнання документів", - зазначили в прес-службі.

Для цього необхідно надіслати в службу з нагляду за освітою заяву з пакетом документів, що підтверджують отримання освіти. У разі позитивної оцінки громадянам видадуть свідоцтво про визнання і документи будуть визнані дійсними.

Нагадаємо, раніше перший заступник голови Ради міністрів Криму Рустам Теміргалієв заявив, що жителі регіону не відчують дискомфорт у разі приєднання Криму до Росії.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter