ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві можливий мокрий сніг, до +8

Температура повітря вночі 0...+2 градуси

Завтра в Києві можливий мокрий сніг, до +8
Фото: edinstvennaya.ua

4 березня в Києві хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ і мокрий сніг, вночі та вранці слабкий туман, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...+2 градуси, вдень +6...+8 градусов. Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі без суттєвих опадів, місцями туман, вдень невеликий дощ, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...+4 градуси, вдень +3...+8 градусів, у Закарпатті +10...+12 градусів.

У Карпатах невеликий дощ з мокрим снігом, температура повітря вночі -2...+3 градуси, вдень 0...+5 градусів.

У Моршині вночі без суттєвих опадів, вдень невеликий дощ, температура вночі +1...+3 градуси, вдень +5...+7 градусів.

У Трускавці вночі без суттєвих опадів, вдень невеликий дощ, температура вночі +1...+3 градуси, вдень +5...+7 градусів.

У Сваляві місцями невеликий дощ, температура вночі +3...+5 градусів, вдень +10...+12 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ і мокрий сніг, вночі та вранці місцями туман, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...+4 градуси, вдень +3...+9 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, без суттєвих опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...+5 градусів, удень +6...+11 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, без суттєвих опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер східний, 7-12 м/с, поривчастий. Температура повітря вночі -1...+5 градусів, вдень +3...+9 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, вночі без суттєвих опадів, місцями туман, вдень місцями невеликий дощ, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...+6 градусів, вдень +8...+13 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, вночі без суттєвих опадів, місцями туман, вдень подекуди невеликий дощ, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...+6 градусів, на півдні Криму +5...+10 градусів, вдень +11...+16 градусів.

У Ялті вночі без суттєвих опадів, вдень подекуди невеликий дощ, температура вночі +8...+10 градусів, вдень +11...+13 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter