ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві залишатиметься прохолодно

У Закарпатті до +12 градусів

Завтра в Києві залишатиметься прохолодно
Фото: edinstvennaya.ua

У четвер, 27 лютого, в Києві хмарно з проясненнями, без опадів, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-3 градуси, вдень +2...+4 градуси.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-5 градусів, удень +2...+9 градусів, у Закарпатті до +12 градусів.

У Карпатах без опадів, температура повітря вночі -1...-6 градусів, удень -2...+3 градуси.

У Моршині без опадів, температура вночі -1...-3 градуси, вдень +4...+6 градусів.

У Трускавці без опадів, температура вночі -1...-3 градуси, вдень +5...+7 градусів.

У Сваляві без опадів, температура вночі -1...+1 градус, вдень +10...+12 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без опадів, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-5 градусів, вдень 0...+5 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, без суттєвих опадів, тільки в Дніпропетровській області невеликий мокрий сніг з дощем, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, вдень 0...+5 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг з дощем, в Харківській і Луганській областях без суттєвих опадів, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-7 градусів, удень 0...+5 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг з дощем, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-5 градусів, вдень +1...+6 градусів.

У Криму хмарно із проясненнями, дощ із мокрим снігом, вітер східний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0...+5 градусів, вдень +2...+7 градусів.

У Ялті дощ, температура вночі +2...+4 градуси, вдень +4...+6 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter