ГоловнаСуспільствоПодії

Завтра в Києві до +6

На Заході температура досягне 12 градусів тепла

Завтра в Києві до +6
Фото: edinstvennaya.ua

16 лютого у Києві хмарно з проясненнями, без суттєвих опадів, вночі та вранці туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -1...+1 градус, вдень +4...+6 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без суттєвих опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с, температура повітря вночі +2...-3 градуси, вдень +2...+7 градусів, на Прикарпатті та Закарпатті +7...+12 градусів.

У Карпатах без суттєвих опадів, вночі і вранці місцями туман, температура повітря вночі 0...-5 градусів, вдень +2...+7 градусів.

На курортах карпатського регіону без опадів, вночі і вранці місцями туман, температура повітря в Моршині вночі -1...+1 градус, вдень +9...+11 градусів, у Трускавці вночі -1...+1, вдень +9...+11 градусів, у Сваляві вночі -1...+1 градус, вдень +9...+11 градусів.

На півночі хмарно з проясненнями, без суттєвих опадів, туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с, температура повітря вночі +2...-3 градуси, вдень +2...+7 градусів.

У центрі хмарно з проясненнями, без суттєвих опадів, туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с, температура повітря вночі +2...-3 градуси, вдень +2...+7 градусів.

На сході хмарно з проясненнями, без суттєвих опадів, туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с, температура повітря вночі -2...+3 градуси, удень +1...+6 градусів.

На півдні хмарно з проясненнями, без суттєвих опадів, туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с, температура повітря вночі -2...+3 градуси, удень +2...+7 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без суттєвих опадів, туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с, температура повітря вночі +1...+6 градусів, вдень +5...+10 градусів.

У Ялті без суттєвих опадів, туман, температура вночі +3...+5 градусів, вдень +7...+9 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter