ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра вдень у Києві без опадів

Україна огорнуть тумани

Завтра вдень у Києві без опадів

У п'ятницю, 14 лютого, в Києві хмарно з проясненнями, вночі та вранці місцями невеликий дощ, вдень без опадів, вночі та вранці туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі 0...+2 градуси, вдень +3...+5 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ, вночі і вранці місцями туман, вітер західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -1...+4 градуси, вдень +1...+7 градусів.

У Карпатах невеликий дощ з мокрим снігом, температура повітря вночі -2...-7 градусів, вдень +2...+7 градусів.

У Моршині місцями невеликий дощ, температура вночі -1...+1 градус, удень +3...+5 градусів.

У Трускавці місцями невеликий дощ, температура вночі -1...+1 градус, удень +4...+6 градусів.

У Сваляві місцями невеликий дощ, температура вночі 0...+2 градуси, вдень +3...+5 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -1...+4 градуси, вдень +1...+8 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вранці і вдень місцями невеликий дощ, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -1...+4 градуси, вдень +2...+7 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, без опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -1...+4 градуси, вдень +2...+8 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вранці і вдень місцями невеликий дощ, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі 0...+6 градусів, вдень +7...+13 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вдень місцями невеликий дощ, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +1...+6 градусів, вдень +14...+19 градусів.

У Ялті вночі без опадів, вдень місцями невеликий дощ, температура вночі +3...+5 градусів, вдень +9...+11 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter