ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в в Києві до +3

Вночі температура не опуститься нижче за три градуси морозу.

Завтра в в Києві до +3
Фото: edinstvennaya.ua

8 лютого в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах ожеледиця, вночі та вранці слабкий туман, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-3 градуси, вдень +1... +3 градуси. Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий дощ з мокрим снігом, на дорогах ожеледиця, вночі та вранці місцями туман, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, вдень +2...+7 градусів.

У Карпатах вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликі опади, на дорогах ожеледиця, вночі та вранці місцями туман, температура повітря вночі -1...-6 градусів, удень +1...+4 градуси.

У Моршині вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий дощ, на дорогах подекуди ожеледиця, вночі та вранці місцями туман, температура вночі -2...-4 градуси, вдень +5...+7 градусів.

У Трускавці вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий дощ, на дорогах подекуди ожеледиця, вночі та вранці місцями туман, температура вночі -1...-3 градуси , вдень +4...+6 градусів.

У Сваляві вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий дощ, на дорогах подекуди ожеледиця, вночі та вранці місцями туман, температура вночі -1...+1 градус, удень +5...+7 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, тільки в Чернігівській і Сумській областях місцями невеликі опади, вночі та вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, удень -1...+4 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, удень -1...+4 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, тільки в Харківській області місцями невеликий сніг, вдень подекуди з дощем; вночі та вранці туман, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -7...-12 градусів, удень -1...+4 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, вдень +2...+7 градусів, в Криму до +9 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах подекуди ожеледиця, вітер південно-західний , 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-5 градусів, на півдні до +2 градусів, вдень +5...+10 градусів.

У Ялті без істотних опадів, температура вночі 0...+2 градуси, вдень +7...+9 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter