ГоловнаСуспільствоЖиття

У п'ятницю в Києві до +3

Удень без суттєвих опадів

У п'ятницю в Києві  до +3
Фото: bcm.ru

У п'ятницю, 7 лютого, в Києві хмарно з проясненнями, без суттєвих опадів, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-4 градуси, вдень +1...+3 градуси.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, у Закарпатті невеликий мокрий сніг і дощ, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, на Закарпатті близько 0 градусів, вдень +1...+7 градусів.

У Карпатах невеликий мокрий сніг, температура повітря вночі -3...-8 градусів, вдень -1...+4 градуси.

У Моршині без істотних опадів, температура вночі -3...-5 градусів, удень +3...+5 градусів.

У Трускавці без істотних опадів, температура вночі -3...-5 градусів, удень +3...+5 градусів.

У Сваляві вночі невеликий мокрий сніг, удень невеликий дощ, температура вночі -1...-3 градуси, вдень +3...+5 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, тільки в Чернігівській і Сумській областях удень невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, у Сумській області -7...-12 градусів, удень -2...+3 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-7 градусів, удень +2...-3 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, тільки вдень у Харківській області невеликий сніг; вночі та вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -7...-12 градусів, удень +1...-5 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці подекуди туман, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-7 градусів, удень -2...+3 градуси.

У Криму хмарно з проясненнями, без опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -5...-10 градусів, у степовій частині до -12 градусів, удень -2...+3 градуси, на півдні Криму до +6 градусів.

У Ялті без опадів, температура вночі -1...+1 градус, удень +3...+5 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter