ГоловнаСуспільствоЖиття

Трьом постраждалим у сутичках активістам видалили очні яблука

Четверо госпіталізованих перебувають у важкому стані

З 42 госпіталізованих, які постраждали внаслідок сутичок на вулиці Грушевського в центрі Києва сьогодні вночі, четверо знаходяться у важкому стані.

Трьом постраждалим було видалено очні яблука, а ще одному ампутовано кисть руки, передає "ТBi".

Про це повідомив на брифінгу директор Департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації Віталій Мохорєв.

Він пояснив, що операції з видалення очей були необхідні, бо лікарі констатували у постраждалих контузію очей, а ампутацію частини руки провели, оскільки кістку було повністю роздроблено.

Постраждалі перебувають в Олександрівській клінічній лікарні (близько 16 осіб), у лікарні швидкої допомоги (4 осіб), у клінічній лікарні №9 (5 осіб), у лікарні №17 політравм (3 особи), у дитячій клінічній лікарні №7 (один хлопець з числа мітингувальників, якому 17 років), у обласній клінічній лікарні Київської області (2 особи) та у клінічній лікарні №3.

За словами Мохорєва, це ситуація на 09:00, нової інформації він наразі не отримував. Серед постраждалих є двоє журналістів - з газети "Известия" та  "Радіо Свобода". За словами керівника департаменту, їх госпіталізовано до Олександрівської клінічної лікарні.

У токсикологічне відділення, за словами Мохорєва, звернень не було.

Вік постраждалих - від 17-ти до 59 років. Переважно це кияни, але є і люди з регіонів, при цьому як зі східних, так і з західних областей. Мохорєв повідомив, що вночі працювали 15 бригад швидкої допомоги. Вони діяли у напруженому режимі, але виконали завдання з надання медичної допомоги. 

Як запевнив керівник департаменту, бригади та лікарні забезпечені необхідними медикаментами і препаратами.

Як зазначали на брифінгу, загалом було зафіксовано 103 звернення до бригад швидкої допомоги станом на 09:00.

Нагадаємо, активісти Євромайдану повідомляють про кілька сотень постраждалих на Грушевського.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter