ГоловнаСуспільствоЖиття

«Навколосвітня» подорож Україною

Чи можна відвідати наймальовничіші куточки світу, не покидаючи кордони України?

70 переможців акції «Весь світ в Україні» разом зі своїми супутниками переконалися - це можливо. Головний ініціатор акції ТМ «Оболонь» довела, що в Україні є пам’ятки світового рівня – варто лише уважно придивитися.

Основна ідея акції «Весь світ в Україні» мала на меті показати співвітчизникам, у якій чарівній країні нам пощастило жити. За час акції українці мали нагоду на власні очі переконатися, що в Україні є багато визначних місць, якими треба пишатися, які можна і потрібно показувати другу-іноземцю, і він по-доброму заздритиме.

Однак для того, щоб виграти подорож прекрасними куточками Батьківщини, лише бажання замало – слід було ще й продемонструвати знання з географії, історії та архітектури України.

Під час акції розіграли 70 подорожей на двох мальовничими місцями України, 10 мільйонів пляшок пива «Оболонь», 49 тисяч унікальних подарунків (футболок і келихів), автором дизайну яких став відомий український художник Олексій Єрмолін.

Анна Кухарчук, бренд-менеджер ТМ «Оболонь»:

«Ідея промо-кампанії «Весь світ в Україні» визрівала у нас давно, і так склалося, що її реалізація припала на хвилю піднесення патріотичних настроїв у суспільстві. У своїх комунікаціях «Оболонь» завжди говорила про гордість і любов до своєї Батьківщини. Тож цей тренд для нас не новий. Навпаки, ми радіємо, що сьогодні українці усвідомили свою національну приналежність, підкреслюють її і пишаються цим. Тому ми вирішили не просто розказати, а наочно продемонструвати, якою неповторною та захопливою є Україна. І я сподіваюсь, що нам це вдалося».

Світлана Зимовець і Ганна Колєва, переможниці акції:

«Виграш дістався мені у цікавий спосіб. Я доволі мало п’ю пива, але мої друзі люблять посидіти за келихом. І от поки вони вигравали пляшки по 0,5 під кришечкою, я виявилася розумнішою. Позбирала коди, відправила та й виграла.

До останнього моменту не могла осягнути, що перемогла. Повірила у перемогу тільки тоді, коли в Києві зустрілася з екскурсоводами та іншими переможцями. Я дуже задоволена, що хоч раз у житті щось виграла.

Стосовно моїх вражень від подорожі: у Луцьку – неймовірно красивий замок. З башти відкривається шикарний краєвид. Дуже гарне місце. Луцький замок трохи нагадав мені польське містечко Торунь.

Більшість людей захоплюється красотами за кордоном, і я сама з таких. Та я навіть не підозрювала, що в Україні є такі місця, якими так само можна захоплюватися. Це дуже цікавий досвід.

Передаю привіт усім друзям. Можливо, і ви щось виграєте наступного року».

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter