ГоловнаСуспільствоЗдоров'я

Українців очікує дві хвилі епідемії грипу

У особливій групі ризику - діти молодше за 5 років та літні люди.

Українців очікує дві хвилі епідемії грипу
Фото: mgk.zp.ua

Україну в сезоні 2012-2013 очікують дві хвилі епідемії грипу та ГРВІ - в грудні і лютому.

Про це заявив сьогодні завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб професор Сергій Крамарєв на прес-конференції в Києві.

"Україна готова до зростання захворюваності", - зазначив Крамарєв.

Також, посилаючись на інформацію МОЗ України, Крамарєв зазначив, що всі лікувальні установи повністю забезпечені лікарськими препаратами.

"В особливій групі ризику - діти молодше за 5 років та літні люди. Щороку в нашій країні реєструється у дітей (вікова категорія від 0 до 18 років) від 200 до 300 тисяч випадків грипу, до 5 млн. дітей щорічно захворюють на ГРВІ", - зазначив Крамарєв.

Під час прес-конференції було також підкреслено, що цього року будуть циркулювати два нові штами грипу, імунітет до яких в українців наразі не виробився.

Як повідомляли, в МОЗ прогнозують, що в епідемічному сезоні 2012-2013 років в Україну прийдуть нові віруси грипу, а також А/Н1N1, більш відомий як "свинячий грип".

Також нагадаємо, що за даними Державної санітарно-епідеміологічної служби, в епідсезоні 2012-2013 років очікується середній рівень захворюваності на грип та гострі риновірусні інфекції.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter