ГоловнаСуспільствоЖиття

Колектив Київського зоопарку виступив проти будівництва океанаріуму

Чиновники запевняють, що зоопарк не перенесуть.

Колектив Київського зоопарку виступив проти будівництва океанаріуму
Фото: vdonetske.net.uaJPG

Працівники Київського зоопарку вважають, що будівництво океанаріуму з дельфінами - погана ідея.

Про це вони розповіли на зустрічі з заступником голови КМДА Олександром Мазурчаком, повідомляє прес-служба зоопарку.

"Частина працівників просила звернути увагу чиновника на те, що розміщення в майбутньому океанаріумі чорноморських дельфінів є незаконним, оскільки три види цих морських ссавців занесено в Червону книгу, діє мораторій на їх вилов. Завезення на територію України також не може бути легальним, оскільки це заборонено міжнародною конвенцією CITES. Народжуваність дельфінів у неволі є вкрай низькою і не забезпечує дельфінарії новими тваринами, а це спонукає до незаконного вилову тварин вимираючого виду з природного середовища. Як показує практика, у всіх дельфінаріях світу спостерігають високий рівень смертності дельфінів", - ідеться в повідомленні.

Працівники зоопарку висловили свою стурбованість і проблемою відчуження землі зоопарку в зв'язку з імовірним будівництвом океанаріуму. Мазурчак запевнив, що забирати землю в зоопарку ніхто не планує. Також чиновник переконує, що повідомлення про перенесення зоопарку необґрунтовані.

Під час зустрічі також обговорювали питання призначення нового директора зоопарку замість звільненого Олексія Толстоухова.