ГоловнаСуспільство

Біля Нацради з телебачення мітингують на підтримку ТВі

Мітингувальники вимагають припинити цензуру в ЗМІ.

ФОТО: Макс Левін

У Києві біля будівлі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення в Києві відбувається мітинг на підтримку телеканалу ТВі.

Як повідомляє власний кореспондент LB.ua., налічується близько 100 осіб.

Мітингувальники закликають зупинити репресії проти незалежних засобів масової інформації та журналістів, відновити мовлення ТВі у повному обсязі, припинити цензуру в ЗМІ.

Серед вимог - відставка всіх членів Нацради з телебачення, які, на їхню думку, не можуть забезпечити рівні права всіх ЗМІ.

Відключення каналу в регіонах відбувається за прямою вказівкою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. — Микола Княжицький, керівник телеканалу ТВi

Раніше такі акції відбулися в Києві, Дніпропетровську.

Зокрема, під час мітингу на Михайлівській площі в Києві була ухвалена резолюція щодо свободи слова в Україні. Так, керівництво телеканалу вимагає відновити в повному обсязі мовлення ТВі та відставки членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що телеканалу ТВi заборонили здійснювати зовнішньоекономічну діяльність без спеціального дозволу Міністерства економіки.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter