ГоловнаСуспільствоОсвіта

Times Higher Education викрили Табачника у брехні

КНУ імені Тараса Шевченка в жодні рейтинги не потрапляв.

Представники рейтингу університетів Times заперечують оприлюднену Дмитром Табачником інформацію про включення Київського національного університету імені Тараса Шевченка в перелік кращих університетів світу.

Про це повідомили в Центрі дослідження суспільства.

Як відомо, 31 серпня Табачник заявив: "Мені сьогодні телефонував директор найпрестижнішого лондонського "таймсівського" рейтингу... І вчора ухвалено рішення, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка війшов до складу світового рейтингу за всіма показниками".

"У відповідь на звернення представників Центру дослідження суспільства, головний редактор рейтингу Times Higher Education Філ Бейті повідомив: "Я можу підтвердити, що цей університет не було включено в рейтинг Times Higher Education World University Rankings. Рейтинг на 2012-2013 роки буде опубліковано 3 жовтня 2012 року".

Також Бейті додав, що редакція рейтингу має заявку від університету і він оцінювався комісією, однак не отримав місця в рейтингу ("has not been given a ranking position").

Редактор рейтингу також підтвердив, що він особисто не дзвонив міністрові Табачнику, не виключивши, щоправда, що в міністерство могли телефонувати експерти, які збирають інформацію. Однак одержання додаткової інформації не означає включення в рейтинг, а є частиною робочого процесу.

За словами Бейті, жодна інформація про місця університетів у рейтингу 2012-2013 в принципі не може бути оприлюднена раніше за 3 жовтня. Деякі дані можуть отримати тільки представники університетів, які потрапили в рейтинг, - за 24 години до оприлюднення.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter