ГоловнаСуспільствоЖиття

У Полтавській області офіційно відкрили Сорочинський ярмарок

Ярмарок пройде з 14 по 19 серпня.

У Полтавській області офіційно відкрили Сорочинський ярмарок
Фото: Макс Левин

Із 14 по 19 серпня 2012 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок.

Як повідомили в прес-службі ТОВ "Сорочинський ярмарок", офіційне відкриття - 15 серпня об 11:00.

Організатори заходу зазначають, що порівняно з минулим роком кількість поданих заявок зросла.

На ярмарку буде широко представлено продукти харчування та напої, одяг і взуття, вироби з хутра, текстильні товари, прикраси, садово-городній інвентар і сільгосптехніка та добрива, будівельні матеріали, мед, посуд і багато всього хорошого і корисного.

Як завжди, порадують своїми виробами ручної роботи майстри народних промислів з усіх областей України, які представляють усі напрямки декоративно-прикладного мистецтва.

Знаменними подіями цього року є 75-та річниця утворення Полтавської області, 210 років утворення Полтавської губернії та 160 років від дня смерті Миколи Гоголя.

У рамках фестивалю заплановано культурно-розважальну програму, нові міні-проекти, презентації. Вперше цьогоріч буде організовано ціле містечко майстер-класів "Сорочинська майстерня", яких передбачають провести більш ніж 20. Серед них виготовлення ляльок-мотанок, писанок, оберегів, вишивок, народних прикрас, соломи- і травоплетенія, скульптура та гончарство, а також цілком сучасні аквагрим, вироби з полімерної глини, фігурки з кульок.

Протягом усіх днів на сценах ярмарку виступатимуть художні колективи з України й інших країн, а ввечері гостей та учасників ярмарку порадують: у середу - група "Алібі", в четвер - "Ярмаркові вечорниці" за участю Тетяни Садохін і групи "Село і люди", в п'ятницю - група "Фіолет", у суботу - Олег Кензо, Ірина Островська та група "Авіатор". Яскравим доповненням цього дня буде феєрверк.

Раніше повідомляли, що громадський порядок під час проведення Національного Сорочинського ярмарку забезпечуватимуть близько 400 міліціонерів.