ГоловнаСуспільствоПодії

​У Криму на ділянці колишнього чиновника знайшли плантацію конопель

Знищено 30 тис. кущів забороненої рослини.

​У Криму на ділянці колишнього чиновника знайшли плантацію конопель
Фото: EPA/UPG

Співробітники Кримського головкому СБУ і Сімферопольського райвідділу міліції виявили та ліквідували в селі Мазанка Сімферопольського району ділянку, засіяну 30 тис. кущів конопель.

"Поле, що належить до території Мазанської сільської ради, поділено на паї. Увагу оперативників привернула єдина необроблена ділянка землі завбільшки понад гектар, поросла кущами конопель. Висота окремих нарковмісних рослин перевищувала людський зріст, щільність насаджень сягала 30 кущів на 1 кв. м. Усього правоохоронці нарахували понад 30 тисяч кущів конопель", - повідомив у вівторок прес-центр Головного управління СБУ в Криму.

Під час перевірки оперативники встановили особу господаря ділянки. Ним виявився колишній чиновник не останнього рангу. 56-річний кримчанин свою причетність до нарковмісної рослинності всіляко заперечував, незважаючи на те, що, за документами, ділянка належала йому на правах оренди.

Власника землі притягнуто до адміністративної відповідальності згідно з ч. 2 ст. 106 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконне висівання або вирощування снодійного маку чи конопель), його оштрафували. Плантацію конопель знищили.

Як повідомляли, Азаров дозволив збільшити посіви конопель.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter