ГоловнаСуспільствоПодії

Апеляцію українців у Лівії розглянуть не раніше осені

У країні вибори, а потім Рамадан.

Апеляцію українців у Лівії розглянуть не раніше осені
Фото: Washington Post

МЗС України повідомив, що розгляд судом у Лівії апеляції на вирок 19 громадянам України відбудеться не раніше серпня-вересня.

Про це на брифінгу повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

"Щодо апеляції, то тут виникає проблема: це арабська країна, у них там зараз,

у липні, вибори, а потім Рамадан починається. Нам пояснили, що лівійський суд зможе зібратися, швидше за все, наприкінці серпня-на початку вересня для того, щоб розглядати цю апеляцію. Зробити це швидше неможливо", - сказав він.

Волошин зазначив, що водночас МЗС домагатиметься розгляду апеляції в найкоротші терміни.

Він додав, що адвокати зробили все від них залежне і підготували апеляцію в максимально стислі терміни.

Також Волошин спростував інформацію ЗМІ про те, що українців, поки вони чекають на розгляд апеляції, примушують ремонтувати військову техніку.

За його словами, ці чутки виникли після того, як один із засуджених українців добровільно погодився відремонтувати цивільний автомобіль одного з військових.

Нагадаємо, 4 червня Військовий суд Тріполі (Лівія) засудив усіх 19 українців, яких звинувачували в сприянні Каддафі, до 10 років тюремного ув'язнення. Обвинувачених було визнано винуватими в ремонті та обслуговуванні військової техніки. При цьому керівника групи - громадянина Росії - засуджено до довічного ув'язнення. Крім того, суд засудив до 10 років ув'язнення трьох білорусів і ще одного росіянина.

Українці перебувають під арештом у Лівії з серпня 2011 року.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter