ГоловнаСуспільствоЖиття
Спецтема
Евро 2012

Продавці євросувенірів розповіли про свої доходи

Особливим попитом користуються футболки української збірної.

Продавці євросувенірів розповіли про свої доходи
Фото: segodnya.ua

Українські продавці сувенірів з жахом чекають, коли закінчиться євротурнір, адже тоді у них дуже впаде виторг, який вони зараз легко отримують від продажів сувенірів з символікою Євро-2012.

Про це пише "Сегодня".

У магазинах кажуть, що на Євро заробляють по 10 тис. грн на день, а нелегали - по кілька тисяч.

В офіційних точках продажу сувенірів євротематики кажуть, що ціни вони не знижували, як повідомляли деякі ЗМІ.

"Просто нема чого це робити. Все, на чому є символіка чемпіонату, швидко розкуповують", - каже нам продавець Юлія.

"В останні дні дуже популярні футболки української збірної. Їх просто розмітають, хоча і коштують 300 гривень, - діляться своїми спостереженнями в офіційних точках продажу. - Причому це не тільки наші люди, іноземці теж охоче купують "збірну" одежину".

На євросувенірах непогано заробляють і звичайні торговці, які продають речі з символікою з-під поли.

"Міліції побоюємося, ось деякі продавці і не виставляють на прилавки, - каже нам продавець на Андріївському узвозі, який торгує футбольним екіпіруванням. - Штраф загрожує в кілька тисяч, але гірше, якщо просто конфіскують товар. Адже ми останній місяць тільки за рахунок євросувенірів і живемо. За день легко заробляємо пару тисяч гривень".

А ось дрібні сувеніри - брелоки, магніти і чашки - не ховають. "Я б уже з голоду помер, якби не ці євродрібнички", - посміхається Микола.

Деякі метикуваті кияни пішли далі і не стали продавати копії євросувенірів, а придумали свої. "У мене браслети і кулони з символікою є. Такі в жодному офіційному магазині не знайдете. А всього за 20 продаю", - каже дівчина-реалізатор.

- Товар активно беруть. У прохолодні дні іноземці по Андріївському узвозу натовпами ходять, тоді і виторг чудовий виходить.

Раніше повідомляли, львівському бізнесмену дали три роки за використання логотипу Євро.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter