ГоловнаСуспільствоЖиття
Спецтема
Евро 2012

Шведи в Україні: п'ють пиво, сидять у фаст-фудах і уникають українських жінок

Українці розповідають про фанатські пристрасті.

Шведи в Україні: п'ють пиво, сидять у фаст-фудах і уникають українських жінок
Фото: Ольга Макар

Улюблені напої шведських уболівальників - пиво, "водка" і горілка. А до наших дівчатам вони бояться навіть підходити.

Як розповіла Марина, одна з перекладачок із боку шведів, п'ють вони дуже багато і постійно сидять у фаст-фудах. Їх обслуговує наша українська кейтерінгова компанія. Обід коштує 300 гривень, подають картоплю і сосиски (вони по 50). Шведи крутять носами - їдять на стороні, пише "Комсомольська правда в Україні".

Усе, хто працює в містечку, спершу непокоїлися за здоров'я шведів, тепер навіть поважають.

- Пиво, пиво і пиво, - загинає пальці продавець найближчої "забігайлівки", перераховуючи "улюблені страви шведів". - Іще горілка.

- А ще?

- Ще горілка! - сміється жінка. - У них же на батьківщині фактично сухий закон, алкоголь коштує нереальні гроші. А тут дорвалися!

Дівчата також відзначають іще одну особливість шведських фанів - вони на українок узагалі не звертають уваги.

Як виявилося, шведи просто соромляться. Мовляв, наші дівчата такі гарні - незвично. Крім того, вони розповіли, що їм шведські організатори в брошурі написали, що до українок не можна підходити. Мовляв, це пастка: підсиплять снодійне і пограбують...

Окрім того, за словами шведів, у тій самій брошурі ще багато цікавого. Не рекомендують ходити по одному, тим паче вночі. І не дай, Боже, в спальних районах. Також не рекомендують зачіпати місцевих фанатів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter