ГоловнаСуспільствоЖиття

Попов хоче, щоб автобуси і трамваї їздили, як метро

КМДА визначила пріоритетні напрями роботи на найближчі роки.

Попов хоче, щоб автобуси і трамваї їздили, як метро
Фото: segodnya.ua

У Києві впроваджують нову, інтелектуальну систему керування транспортом.

Як заявив журналістам голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, це стане одним із пріоритетних напрямів роботи міської влади в найближчі роки.

"Ми створюємо в місті принципово нову систему громадського транспорту, завдання якої - забезпечити киянам комфорт, швидкість і доступність громадського транспорту. Мова не тільки про нову схему маршрутів і серйозне оновлення парку комунального транспорту, хоча і цю роботу ми продовжуватимемо. Нова система громадського транспорту передбачає також, що він почне працювати більш чітко, без перебоїв і затримок", - сказав Олександр Попов.

Щоб наземний громадський транспорт працював чітко, як метро, в місті впроваджують автоматизовану систему керування дорожнім транспортом і, зокрема, автоматизовану систему диспетчерського управління. Фахівці підрахували, що такі кроки на 15-20% збільшать пропускну здатність автошляхів міста.

Крім того, в рамках модернізації транспорту місто відпрацьовує нову, сучасну систему оплати за проїзд за допомогою універсальної електронної карти. Автоматизація дозволить також впровадити транспортне моделювання як інструмент прогнозування транспортних потоків.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook