ГоловнаСуспільствоЖиття

12-річному Микиті терміново потрібна допомога в лікуванні

Хлопчикові потрібне термінове і дороге лікування від складної хвороби.

12-річному Микиті терміново потрібна допомога в лікуванні

Зважаючи на успіх зі збиранням грошей для Сашка Коновала, LB.ua продовжує публікувати прохання про допомогу дітям, які потребують термінового лікування.

Цього разу публікуємо лист від батьків 12-річного Микити Яновича, який потерпає від лімфоми Беркітта:

"Дитина любить техніку, мріє бути авіаконструктором. Вивчив історію розвитку військової техніки; усі марки літаків, танків, їхню будову, показники. Може про це розповідати годинами. Захоплюється фотографією, любить природу, рибалить. Займався спортом - карате-до.

Останнім часом почав часто хворіти, скаржитися на головний і зубний біль. З усіма скаргами зверталися до медиків, за вимогами лікарів здавали аналізи, які відповідали нормі.

З 15 квітня цього року він зблід, неодноразово підвищувалася температура, погіршився загальний стан. А 25 квітня, різко погіршилося самопочуття, піднялася температура до 39,9 °, помітним стало здуття живота.

Швидка допомога доправила Микиту у 8-му дитячу лікарню міста Кривого Рогу, де після обстеження його прооперували. Операція тривала понад три години. Попередній діагноз - лімфосаркома червоподібного відростка, дифузний гнійний перитоніт. Після закінчення післяопераційного періоду був перенаправлений швидкою допомогою в обласну дитячу лікарню Дніпропетровська - в гематологічне відділення, де проходить зараз лікування.

За висновком патологоанатомічного відділення Київського міського клінічного онкологічного центру, на основі аналізів і за мікроскопічними описами встановлено діагноз - лімфома Беркітта IV стадії. Ця хвороба швидко прогресує і вимагає якомога швидшого, інтенсивнішого лікування. Лікування дуже тривале і дороге, а боротьба за життя відбувається щодня і щогодини!

Дуже просимо всіх добрих людей допомогти хлопчикові одужати і здійснити свою мрію. Допоможіть, будь ласка, молодій сім'ї вилікувати єдиного сина!"

Рахунок мами дитини:

Картка Приватбанку 4405882390849077

Для переказу коштів з інших банків такі реквізити:

Одержувач: Приватбанк

№ рахунку 29244825509100

МФО: 305299

ОКПО: 14360570

Одержувач: Янович Аліна Валентинівна

Номер картки: 4405882390849077.

ІПН 2878903929

Усі документи, що підтверджують хворобу Микити, є і можуть бути надані.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter