ГоловнаСуспільствоЖиття

КМДА запустила портал про Київ для туристів

Розпочав роботу офіційний туристичний портал про Київ.

КМДА запустила портал про Київ для туристів
Логотип сайта

Для туристів, які бажають відвідати столицю України, на порталі http://visitkyiv.com.ua/ доступні послуги з планування маршрутів, бронювання житла й оренди автомобілів.

"Стратегія розвитку Києва до 2025 року обрала туризм одним з основних напрямків. Ми розробили цілу програму, яка передбачає реалізацію комплексу заходів, спрямованих на популяризацію Києва туристичного. Одним із важливих пунктів цього комплексу є створення та функціонування туристичного порталу Києва, який повинен містити всю необхідну для туристів довідкову інформацію і надавати актуальні дані про місто та його інфраструктуру", - пояснив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак під час презентації туристичного порталу у вівторок.

Як повідомляє прес-служба КМДА, портал пропонує різні інформаційні послуги. Зокрема, тут зібрано інформацію про місто, видатні й цікаві об'єкти для відвідин, перелік закладів харчування, маршрути та графік роботи громадського транспорту, варіанти екскурсій та інші корисні відомості. Також розробники сайту зібрали великий фотобанк - на порталі розміщено велику фотогалерею мальовничих куточків столиці.

"Ми залучили всі сучасні технічні засоби, які можуть стати в нагоді сучасному туристові. Створили туристичний інтернет-портал, розробили інформаційні програми для завантаження на компактні носії інформації, телефони, планшети, комп'ютери. Тобто ми спробували створити максимально зручні умови для перебування гостей міста в Києві", - наголосив перший заступник голови КМДА.

Він додав, що створено туристично-інформаційні термінали, які надаватимуть актуальну інформацію про місто Київ, а також допоможуть зорієнтуватися на місцевості, визначити місцезнаходження цікавих об'єктів, спланувати маршрут подорожі містом. Протягом 2011 року 10 таких терміналів установили в готелях і туристичних інформаційних центрах.

Окрім того, розроблено систему орієнтування містом: створено 91 туристично-інформаційний стенд і 95 покажчиків на туристичних маршрутах.

Начальник Головного управління комунального господарства Дмитро Новицький наголосив, що міська влада вибрала 7 кластерів, за якими будуть популяризувати столицю. Це "Київ Козацький", "Київ Слов'янський", "Київ Духовний", "Київ Культурний", "Київ на Дніпрі", "Київ Діловий", "Київ Розважальний". У всіх цих напрямках, за словами Д. Новицького, Києву є що запропонувати туристам.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter