ГоловнаПолітика

Кабмін розширив перелік дозволених на час карантину видів діяльності

Обов'язковою умовою є забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту.

Кабмін розширив перелік дозволених на час карантину видів діяльності

Кабінет Міністрів розширив перелік дозволених на період карантину видів діяльності, на які раніше були накладена заборона.

25 березня на засіданні уряду були прийняті зміни до постанови КМУ № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу Сovid-19", інформує пресслужба Міністерства економіки.

Так, на період карантину знято заборону на оптову торгівлю харчовими продуктами, торгівлю ветеринарними препаратами, здійснення ветеринарної практики, продаж кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і посадкових матеріалів, а також деякі інші види діяльності.

Крім того, уряд пом'якшив умови пасажирських перевезень, що здійснюються підприємствами для виробничих потреб.

Обов'язковою умовою здійснення зазначених вище видів діяльності, а також під час пасажирських перевезень, є забезпечення відповідного персоналу, водіїв і пасажирів засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, підкреслюють в Мінекономіки.

Відзначається, що зміни розроблені на основі звернень і консультацій, проведених з представниками Європейської бізнес-асоціації, Американської торговельної палати, Національної асоціації виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції, Союзу молочних підприємств, Союзу українських підприємців, Асоціації виробників молока, Асоціації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин, а також інших зацікавлених сторін.

Як повідомлялося, з 12 березня в Україні введено карантин в навчальних закладах, а також низку інших заходів з протидії поширення коронавірусної інфекції Covid-19.

25 березня надзвичайну ситуацію введено по всій Україні. Карантин продовжено до 24 квітня.

В Україні станом на вечір 25 березня 145 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав і вже виписаний з лікарні.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram