ГоловнаПолітика

Устінова: "Адвокат Януковича Бабіков знав, що стане заступником директора ДБР ще до конкурсу"

На думку нардепа, про це свідчить те, що він припинив свою адвокатську діяльність ще до оголошення конкурсу.

Устінова: "Адвокат Януковича Бабіков знав, що стане заступником директора ДБР ще до конкурсу"
Фото: РБК

Нардеп від фракції "Голос" Олександра Устінова заявила, що колишній адвокат експрезидента Віктора Януковича Олександр Бабіков міг знати про своє призначення на посаду першого заступника директора ДБР ще до проведення конкурсу.

На своїй сторінці у Facebook Устінова опублікувала документ, який підтверджує, що Бабіков припинив адвокатську діяльність 28 грудня.

"От тільки невдача - документ про оголошення конкурсу датовано 29 грудня. Тобто Бабіков припинив свою адвокатську діяльність ще до того, як конкурс взагалі був оголошений, хоча, за законом "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", мав це зробити в триденний термін після вступу на посаду", - заявила Устінова.

Фото: facebook.com/ustinova.alexandra

На її думку, те, що Бабіков ще до конкурсу відмовився від своєї роботи та адвокатської діяльності, свідчить про його впевненість у призначенні.

Також Устінова опублікувала фото, яке доводить, що конкурс був оголошений саме 29 грудня, а не 28, як пізніше заявляли у ДБР.

Фото: facebook.com/ustinova.alexandra

Фото: facebook.com/ustinova.alexandra

Нагадаємо, на сайті Державного бюро розслідувань з'явилися прізвища новопризначених заступників директора бюро. Першим заступником директора ДБР став Олександр Бабіков.

Бабіков раніше працював в адвокатському об'єднанні "АВЕР ЛЕКС". Як йдеться на сайті компанії, Бабіков має значний досвід роботи в правоохоронних органах, розслідуваннях посадових злочинів, пов'язаних з корупцією, у сфері оподаткування, а також скоєних організованими злочинними групами та організаціями. Його досвід роботи у сфері права становить 22 роки, адвокатський досвід - 1 рік.

Бабіков був адвокатом Віктора Януковича. До адвокатської діяльності він працював у прокуратурі Кіровоградської, а пізніше Харківської області.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram