ГоловнаПолітика

"Батьківщина" заявила про перехід в опозицію

"Президент України Володимир Зеленський перейшов усі червоні лінії".

Фото: Анна Стешенко

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила про перехід в опозицію до президента в зв'язку з прийняттям у першому читанні законопроєкту №2178-10 про ринок землі.

Про це вона сказала на брифінгу у Верховній Раді.

"Наша команда з першого дня приходу нового президента до влади прийняла рішення підтримати його, не переходити в опозицію ... Але сьогодні президент України Володимир Зеленський перейшов усі червоні лінії. За його дорученням, вказівкою сьогодні проголосовано в першому читанні закон про розпродаж сільськогосподарської землі, про розпродаж України ... Тому наша команда заявляє про перехід в опозицію", - сказала Тимошенко.

За її словами, "Батьківщина" також має намір звернутися до Конституційного Суду, щоб отримати роз'яснення про статтю 13 Конституції.

"Ми хочемо, щоб Конституційний Суд роз'яснив нам, чи може такий закон бути прийнятий без референдуму", - пояснила Тимошенко.

Нагадаємо, до фракції "Слуги народу" входить 252 народних депутати при 226 необхідних для більшості, тому в створенні коаліції після виборів не було необхідності.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter