ГоловнаПолітика

Український інститут національної пам'яті розпочав кампанію до Дня пам'яті жертв Голодомору

Гасло кампанії "Пам'ять, що рятує: голоси правди".

Український інститут національної пам'яті розпочав інформаційну кампанію до Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Про це повідомляється на сайті УІНП.

"У цьому році кампанія присвячена окремим історіям людей, які не мовчали про Голодомор. Гаслом кампанії є "Пам'ять, що рятує: голоси правди"", - йдеться в повідомленні.

Фото: uinp.gov.ua

Відзначається, що комуністичний режим робив усе, щоб голоси правди про Голодомор-геноцид 1932-1933 років замовкли.

"Втім, голоси тих, хто доносив правду, не затихли. Спочатку вони зазвучали в західному світі завдяки подвижницькій праці української діаспори, небагатьох західних істориків і журналістів, а після здобуття Незалежності - і в Україні", - йдеться в повідомленні.

Цього року Український інститут національної пам'яті робить новим проєктом свій внесок для того, щоб ці голоси не стихли.

Протягом наступних тижнів у соціальних мережах (Facebook, Twitter) Інституту буде публікуватися низка статей, присвячена голосам правди.

У УІНП нагадали, що в 2019-му українці і світове співтовариство 23 листопада вшанують пам'ять убитих Голодомором 1932-1933 років. О 16:00 буде оголошена загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого кожен може пригадати загиблих українців і запалити свічку на своєму підвіконні.

Для світу гаслом на вшанування пам'яті жертв Голодомору є "Україна пам'ятає! Світ визнає!" / "Ukraine remembers, the World acknowledges!".

Нагадаємо, в кінці жовтня провінція Британська Колумбія, розташована на заході Канади, визнала Голодомор геноцидом українців.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter