ГоловнаПолітика

Я ніколи не називав Порошенка винним у початку війни на Донбасі, - Єрмак

Помічник Зеленського обговорював з Тейлором і Волкером можливу причетність п'ятого президента України до корупційних скандалів.

Я ніколи не називав Порошенка винним у початку війни на Донбасі, - Єрмак
Фото: Макс Требухов

Помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак заявив, що ніколи не називав п'ятого президента України Петра Порошенка винним у початку війни на Донбасі, а тільки обговорював під час спілкування з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором і колишнім спецпредставником Держдепу США з питань України Куртом Волкером можливу причетність Порошенка до корупційних скандалів.

"Я ніколи не називав Петра Порошенка винним у початку війни на Донбасі. Ми з паном Волкером, паном Тейлором і паном Новіковим (позаштатним радником Зеленського - ред.) говорили про можливу причетність Порошенка до корупційних скандалів, у тому числі в армії", - заявив він в ексклюзивному коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Єрмак зазначив, що під час цієї розмови він згадав, що його сім'ї торкнулася війна, як і більшості інших українських сімей.

"Я хотів би наголосити на необхідності рівності всіх перед законом. На моє глибоке переконання, будь-які факти злодійства і корупції щодо людей, які захищають нашу свободу, неприпустимі і повинні бути покарані", - заявив Єрмак.

11 листопада співголова фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко заявила, що президент України Зеленський повинен прямо повідомити, чи давав він своєму помічникові Єрмаку "директиву озвучувати позицію врегулювання конфлікту на Донбасі, що збігається з кремлівською".

"Минулого тижня були оприлюднені свідчення тимчасового повіреного в справах США в Україні Вільяма Тейлора, які він під присягою давав Конгресу США. І в цих свідченнях звучить шокуюча інформація, що нова українська влада фактично звинувачує у війні проти України Україну, а не Росію. Порошенка, а не Путіна. Очевидно, що такі сентенції радісно підхопили російські ЗМІ, адже все це лягає в наратив російської пропаганди про громадянську війну в Україні", - підкреслила Геращенко.

У своїх свідченнях Конгресу Тейлор повідомив, що Єрмак під час зустрічі з ним і колишнім спецпредставником Держдепу США з питань України Волкером 14 вересня нібито прямо звинувачував Порошенка у війні на Донбасі.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter