ГоловнаПолітика

Зеленський підписав указ про поліпшення безпеки боєприпасів ЗСУ

Завдання стоїть підвищити рівень безпеки боєприпасів до стандартів НАТО.

Зеленський підписав указ про поліпшення безпеки боєприпасів ЗСУ
Фото: facebook.com/zelenskiy95

Володимир Зеленський підписав указ "Про додаткові заходи щодо поліпшення стану зберігання ракет, боєприпасів і продуктів їх утилізації на арсеналах, базах і складах Збройних сил України". Про це повідомляє сайт президента.

Згідно з указом, Генштабу ЗСУ була поставлена задача підвищити рівень безпеки арсеналів, баз і складів зберігання засобів ураження до стандартів НАТО. Генштаб повинен організувати охорону та оборону арсеналів, баз і складів Збройних Сил України та привести у відповідність із вимогами обсяги і порядок утримання запасів матеріально-технічних засобів на цих складах.

На Міноборони покладена задача посилити контроль над реконструкцією технічних територій арсеналів, забезпечити створення комплексної системи моніторингу потенційно небезпечних військових об'єктів.

Кабмін має профінансувати заходи щодо забезпечення живучості та вибухопожежобезпеки арсеналів, баз, складів озброєння, ракет і боєприпасів ЗСУ, а також врегулювати питання особливого режиму використання земель навколо потенційно небезпечних військових об'єктів ЗСУ.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, 25 жовтня повідомлялося, що Міноборони планує повернути призов на строкову службу з 18 років. Цю ініціативу підтримав Генеральний Штаб ЗСУ.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter