ГоловнаПолітика

Яременко написав заяву про звільнення з посади голови комітету Ради (оновлено)

Фотокопію заяви нардеп розмістив у коментарях.

Яременко написав заяву про звільнення з посади голови комітету Ради (оновлено)
Богдан Яременко
Фото: УКРОП Українське об'єднання патріотів

Голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентської співпраці Богдан Яременко написав заяву про звільнення з цієї посади.

Про це він повідомив у фейсбуці.

"З метою порятунку українського парламентаризму від мене, а української журналістики в особі сайту "Букви" від статті 163 та 182 Кримінального кодексу України, та враховуючи дрібний політичний шантаж трьох фракцій парламенту, я написав заяву про складання повноважень голови комітету", - написав Яременко.

Він також заявив ,що через голову фракції Давида Арахамію йому передали, що "для трьох фракцій буде достатньо, якщо до 19:00 я особисто повідомлю про заяву про відставку - в пості фейсбуці".

"Копію заяви, щоб заспокоїти Давида і три фракції парламенту, я вивішу в коментарях трохи пізніше, тому що зараз їм янтики в кращому місці Києва Cheburek.ua. Фотокопія заяви не пізніше 23:00 буде розміщена в коментарях до цього посту", - зазначив нардеп.

"Написати - напишу. Але передам голові Верховної Ради України (перед яким мені за цей безлад дійсно незручно) тільки тоді, коли (і якщо) рішення про мою відставку прийме фракція партії "Слуга народу", яка мене на цю посаду і рекомендувала (орієнтовно в понеділок через тиждень)", - додав Яременко.

Оновлення. О 22:40 Яременко опублікував фотокопію заяви. Дата на заяві не вказана.

Фото: facebook.com/bohdan.yaremenko

Нагадаємо, раніше джерело в "Слузі народу" повідомило в коментарі LB.uа, що Яременка з ймовірністю 90% приберуть з посади голови зовнішньополітичного комітету Ради. Раніше три опозиційні фракції зажадали його відсторонення.

30 жовтня видання "Букви" повідомило, що Яременко (одружений чоловік, у якого є двоє дітей) на пленарному засіданні переписувався в онлайн-мережі знайомств і запитував у повії про "умови зустрічі". "Букви" опублікували фото листування з текстом: "Місце твоє. Секс захищений, класика і орал. Анальний - табу. Година - 100 доларів. Дві години - 150. На ніч не залишаюся. Побажання можна".

Яременко спочатку заявив, що спеціально спровокував журналістів, а листування було постановкою. Пізніше, той самий ресурс опублікував ще одну переписку нардепа. Він писав дівчатам, що одружений і що він "нова людина в політиці". Після цього Яременко вибачився перед дружиною, дітьми і президентом.

Наступного дня Яременко звинуватив журналістів у "крадіжці особистого листування" і пригрозив судом.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter