ГоловнаПолітика

Якщо рейдери втрачають "очі" в Мін'юсті і прикриття правоохоронців, шанси на захоплення підприємства сходять до нуля, - Малюська

"Складно мати справу з випадками рейдерства, які відбулися раніше".

Якщо рейдери втрачають "очі" в Мін'юсті і прикриття правоохоронців, шанси на захоплення підприємства сходять до нуля, - Малюська
Фото: Макс Требухов

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що міністерству вдалося зупинити потенційно незаконні дії як в системі виконавчого провадження, так і сфері реєстрації приватних виконавців. Про це він сказав у інтерв'ю LB.ua.

"Щоб вирішити цю ситуацію (з приводу того, що приватним і державним виконавцям доводилося передавати значну частину своєї винагороди "наверх" - LB.ua), ми, перш за все, замінили представників Мін'юсту в складі і дисциплінарної, і кваліфікаційної комісії (приватних виконавців, - LB.ua). Це - не остаточні кадрові рішення, а тимчасовий захід, щоб миттєво зупинити потенційно незаконні дії як в системі виконавчого провадження, так і сфері реєстрації (приватних виконавців, - LB.ua). Мені здається, нам це вдалося. В усякому випадку, поки до мене не надходило інформації про якийсь факт нахабного рейдерства або "закручування гайок" виконавцям. Я і мої колеги це активно відстежуємо", - сказав він.

"Інша справа, що нам складно мати справу з випадками рейдерства, незаконними діями в сфері виконавчого провадження, які відбулися раніше. У деяких випадках ми можемо "відмотати" ситуацію назад. Але в окремих випадках є судові процеси, і просто "відмотати" процедурні процеси - недостатньо для вирішення ситуації", - додав міністр.

За його словами, важливою є співпраця з правоохоронними органами.

"Якщо рейдери втрачають "очі" в Мін'юсті і прикриття з боку правоохоронних органів, шанси на захоплення якогось підприємства наближаються до нуля. Навіть якщо їм вдалося незаконним способом внести неправдиві відомості до реєстру, то ми можемо їх виправити. Нехай через тиждень-два, але виправимо", - сказав він.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів спростив процедуру звернення громадян в антирейдерську комісію при Міністерстві юстиції і перевів їх у онлайн.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter