ГоловнаПолітика

Розпуск ЦВК є політично мотивованим і несумісним з демократичними принципами розвитку країни, - Порошенко

Лідер "Євросолідарності" провів зустріч з тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

Розпуск ЦВК є політично мотивованим і несумісним з демократичними принципами розвитку країни, - Порошенко
Петр Порошенко и Уильям Тейлор

П’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко зустрівся з тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

Про це повідомляють на сайті політсили.

Сторони обмінялися оцінками щодо початку роботи Верховної Ради України дев’ятого скликання, порядку денного реформ, а також пріоритетності дотримання чинних парламентських процедур під час ухвалення відповідних рішень.

Петро Порошенко звернув увагу на важливість оцінки ключових законопроектів Венеціанською комісією.

Лідер «Європейської Солідарності» наголосив, що рішення про розпуск Центральної виборчої комісії є політично вмотивованим і несумісним з демократичними принципами розвитку країни. Було підкреслено, що за результатами президентських і парламентських виборів члени ЦВК довели свій професіоналізм і неупередженість.

Співрозмовники зазначили важливість звільнення українських заручників Кремля. Водночас таке звільнення не є підставою для того, щоб вести мову про перспективи пом’якшення чи зняття санкцій.

Петро Порошенко наголосив, що санкції проти Росії з боку міжнародної спільноти були введені за порушення територіальної цілісності України та невиконання Мінських домовленостей.

Протягом зустрічі сторони також обговорили питання забезпечення енергетичної незалежності держави та спільної протидії будівництву «Північного потоку-2».

Нагадаємо, комітет Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував парламенту достроково припинити повноваження всіх членів ЦВК. Офіційною підставу для розпуску ЦВК в "Слузі народу" назвали бездіяльність комісії на парламентських виборах, а також "незаконне скасування реєстрації кандидатів від партії і затримки з встановленням результатів виборів в окремих округах".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter