ГоловнаПолітика

USAID проведе дводенний тренінг для новообраних депутатів та їхніх помічників

Парламентарі отримають базову інформацію про процес формування публічної політики.

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Рада" проведе дводенний тренінг для новообраних депутатів Верховної Ради і їх помічників з 5 по 6 серпня 2019 року.

Про це повідомила прес-служба апарату Ради, інформують "Українські Новини".

Зазначається, що в рамках тренінгової програми депутати "отримають базову інформацію про процес формування публічної політики", зокрема - про основні етапи циклу прийняття державних рішень, навички безпечної і відповідальної кіберповедінки і обізнаність в питаннях кібербезпеки.

Їх також ознайомлять з регламентом Ради, з правами й обов'язками депутатів, видами звітів і їх наповненням.

Тренінг відбудеться з 5 по 6 серпня у готельному комплексі "Трипільське сонце" у Київській області. Депутатам відшкодують проїзд і забезпечать проживання і харчування.

Нагадаємо, 29 липня у Трускавці стартував семиденний інтенсив для обраних депутатів від партії "Слуга народу", темою якого є "Побудова особистої стратегії депутата". Наприкінці курсу майбутні нардепи отримають на руки чотири документи: особисту стратегію, пропозиції впровадження політики, перелік законодавчих ініціатив, покликаних зробити політику ефективною, і план такого впровадження.

Детальніше про тренінг читайте у матеріалі LB.ua "Як депутатів Зеленського «робили»".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter