ГоловнаПолітика

На одній з дільниць у Закарпатській області голосування визнали недійсним

На окрузі переміг нардеп Петьовка.

На виборчій дільниці № 210489 у селищі Солотвино Тячівського району в мажоритарному окрузі №72 у Закарпатській області результати голосування визнані недійсними.

Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії.

Згідно з повідомленням, голосування визнано недійсним на підставі п. 1 частини 1 ст. 92 закону "Про вибори народних депутатів України".

У громадянській мережі Опора повідомили, що 61 виборець, який змінив місце голосування без зміни виборчої адреси і мав право голосувати тільки за партійні списки, отримав бюлетень для голосування в одномандатному виборчому окрузі. Всього в день виборів бюлетені отримали 250 осіб.

За словами члена ОВК Івана Деяка, члени дільничної виборчої комісії самі визнали голосування в одномандатному окрузi на своїй дільниці недійсним і склали відповідний акт.

Як повідомлялося, на окрузі №72 у Закарпатській області вибори в парламент виграв самовисуванець, народний депутат Верховної Ради Василь Петьовка. Він вперше обрався за списками "Нашої України" ще в 2007 році. На дострокових виборах в Раду Петьовка набрав 34,29% голосів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter