ГоловнаПолітика

Тимошенко закликає скликати позачергову сесію ВР

І на ній переглянути медичну реформу, підвищити пенсії і направити газ українського видобутку на потреби населення.

Тимошенко закликає скликати позачергову сесію ВР
Фото: ba.org.ua

«Батьківщина» закликала президента звернутися до парламенту із пропозицією провести позачергову сесію. Вона має відбутися одразу після виборів, 23 липня, щоб, не гаючи часу, розв’язати всі питання, які так давно турбують українців.

Про це Юлія Тимошенко заявила на брифінгу біля Верховної Ради за підсумками засідання фракції «Батьківщини».

Політик зауважила, що, на відміну від ініціативи президента провести позачергове засідання, проведення сесії за законом є цілком можливим.

Фракція направить голові держави лист з переліком необхідних для ухвалення законопроєктів, розроблених «Батьківщиною». Зокрема, йдеться про спрямування газу українського видобутку на потреби населення та бюджетної сфери, що допоможе знизити тарифи.

Друге питання – перегляд медреформи, яка зробила меддопомогу недоступною для людей. Команда Юлії Тимошенко наполягає на запровадженні обов’язкового медичного страхування.

Третій невідкладний законопроєкт – зміни до держбюджету, які припинять знущання над пенсіонерами і дозволять підвищити розмір мінімальних пенсій до рівня прожиткового мінімуму – не менш ніж 3094 грн.

«Ми з’їхалися з усіх регіонів і готові брати участь у сесії Верховної Ради, як тільки вона буде скликана. Треба діяти!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter