ГоловнаПолітика

Зеленський розповів про свої кортежі

Президент заявив, що його автомобілі "зупиняються на світлофорах, не вмикають «мигалок» і стоять у «пробках»".

Зеленський розповів про свої кортежі
Фото: Макс Левин

Президент Володимир Зеленський розповів про свої кортежі і підкреслив, що він складається з двох автомобілів, іноді - з трьох, усі вони "зупиняються на світлофорах, не вмикають «мигалок» і стоять у «пробках»".

"Останнім часом у соцмережах багато «зради» на тему того, що я обіцяв відмовитися від кортежів і не зробив цього. Повідомляю для всіх. Під час пересування президента по дорозі їде два автомобілі: президентський і автомобіль охорони. Іноді буває третій - з супроводжуючими особами, членами команди, охороною. Ці автомобілі зупиняються на всіх світлофорах, стоять у «пробках», ніхто не вмикає «мигалок» і т. ін. Мабуть, тому фейсбук-спільноті так важко вивчити питання. Президент - такий самий учасник руху, як і всі", - написав Зеленський у мережі "Фейсбук".

Він також прокоментував ДТП у Запорізькій області за участю автомобіля з його кортежу.

"Щодо ДТП у Запорізькій області - це не допустимо! Якщо працівники УДО, які їхали на мікроавтобусі до Києва, порушили правила і будуть визнані винуватцями ДТП, вони будуть притягнуті до відповідальності. І слава богу, що всі залишилися живі", - підкреслив президент.

Він також прокоментував ситуацію, коли для проїзду офіційних осіб перекривають дорогу.

"З приводу затору на Позняках, то давайте згадаємо: 11 липня був візит до Києва прем'єр-міністерки Молдови Маї Санду. І проїзд високого закордонного гостя супроводжувався згідно з дипломатичним протоколом і міжнародними зобов'язаннями України. Відповідно, рух по маршруту було тимчасово обмежено", - пояснив Зеленський.

Нагадаємо, в неділю, 14 липня, два автомобілі Volkswagen Touareg і мікроавтобус Volkswagen з кортежу президента врізалися в автобуси підприємства ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", які перевозили дітей в оздоровчий табір. Поліція склала на водіїв адмінпротоколи, але кримінальну справу не порушувала. Потерпілих у результаті цієї ДТП не було.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter