ГоловнаПолітика

Мер Одеси Геннадій Труханов: ми створюємо потужне політичне лобі інтересів українців у Парламенті Реклама

Мер Одеси Геннадій Труханов: ми створюємо потужне політичне лобі інтересів українців у Парламенті
Геннадий Труханов

Сьогодні, 27 травня 2019 року, минуло рівно п'ять років, як одесити обрали мером Геннадія Труханова. Щороку міський голова звітує перед одеситами про виконану роботу за минулий рік. Законодавчо п'ятирічка не зобов'язує мера звітувати, але вагома дата і безліч реалізованих проектів у місті стали приводом для проведення прес-конференції для ЗМІ. І якщо традиційний звіт триває близько 50 хвилин, то на зустрічі в новій мерії на Косівській Геннадій Труханов відповідав на запитання журналістів протягом трьох годин.

Так, за п'ять років роботи міський парк електротранспорту поповнився 84 новими тролейбусами і трамваями. Популярність в одеситів і гостей міста мають нові Стамбульський і Грецький парки, упорядкований парк Перемоги. Відкрито 14 нових дитячих садків, черга в дошкільні навчальні заклади скоротилася з 12 тисяч до 3 тис.

З нуля побудовано нову школу - Європейський ліцей. При школах відкрито 56 нових стадіонів, впроваджується нова система харчування "шведський стіл". Побудовані нова дитяча поліклініка на Бочарова, Інклюзивно-ресурсний центр, відреставровано Потьомкінські сходи, 11 пам'яток архітектури. На 2018 рік запланована реставрація знаменитого Будинку Руссова.

Капітально відремонтували 13 шкіл, 270 будівель, 21 сімейну амбулаторію, зокрема, відкриті амбулаторії у віддалених районах міста та багато-багато іншого.

Один з питань, які найбільш цікавлять журналістів, - об'єднання мерів Одеси та Харкова.

Геннадій Труханов зазначив, що це має стати політично оформлене, потужне лобі українських міст у майбутньому Парламенті, що своєю місією вбачає реальне представництво і захист інтересів громад.

"Наприклад, найважливіше питання - опалення в зимовий період. Коли країна входить в опалювальний сезон, немає такого мера в Україні, який би не підстрибував на своєму робочому місці. Ми по черзі приїжджаємо до Києва і з портфелями сидимо під кабінетами. Навіщо ми там сидимо? Ми що, просимо опалити свій будинок або дачу? Ми просимо, щоб наші міста не замерзали. Ми хочемо, щоб наші міста чули, ми хочемо, щоб голос наших громад був почутий в Парламенті! Ми живемо в безпосередньому щоденному контакті з людьми, живемо з ними одним життям, на відміну від столичних політичних еліт, які відірвалися від народу. Вперше ми сьогодні маємо серйозний шанс зайти в Парламент. Я впевнений, що городяни нас підтримають", - розповів Геннадій Труханов.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter